Një ngjarje e rëndë është regjistruar këtë të diel në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

 

Një person ka hapur zjarrë në afërsi të një lokali në Kansas duke lënë të vdekur të paktën katër persona. Nga breshëria e plumbave mediat lokale raportojnë se kanë mbetur të plagosur dhe pesë persona të tjerë.

 

Ndërkohë, autori i dyshuar i krimit nuk është ndaluar ende nga policia.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *