Reshje të dendura breshëri në Leskovik të Kolonjës gjate kesaj te marte.

 

Siç shihet edhe nga pamjet me poshte, dëmtimet në vreshtari janë të mëdha.

 

 

Reshjet e breshërit kanë nisur paraditen e sotme dhe kanë zgjatur më tepër se 30 minuta.

 

Kjo është hera e dytë që Kolonja preket nga breshëri, ku para disa javësh dëmtime të mëdha pati dhe në fshatin Boshanj.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *