Bora Zemani, moderatorja qe çdo të premte në Vizion Plus  vjen me emisionin “3shat”, ka tërhequr mjaft vëmendje me publikimin e saj të fundit në Instagram!

Ditë më parë, Bora dhe Donald Veshaj që prej kohësh po perfliten për një lidhje mes tyre , kanë provokuar në mediat sociale dhe jo vetëm.

Sw fundimi, Bora publikoi një foto nga pushimet e saj, e ulur dhe me mbishkrimin: “Shhhttt, askujt nuk i intereson!”. Ende nuk e dimë se cilit i është drejtuar ky mbishkrim i fotos, por portalet kanë folur mjaft për të kohët e fundit .

 

 

View this post on Instagram

 

Shhhh… no one cares.

A post shared by Bora Zemani (@borazemani) on

Ndoshta nëpërmjet kësaj fotoje Bora do tu thotë se nuk i intereson aspak se çfarë shkruajnë lidhur me të.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *