Subscribe

Ben Blushi del serish kundër Edi Rames kete here per ndryshimet ne qeveri. Sipas socialistit Blushi, ndryshimet e emrave te ministrave nuk mjaftojnë, duhet te ndryshojnë politikat e qeverise. Blushi ka replikuar ashpër me kryeministrin edhe per cilësimet e tij ne lidhje me garen ne parti. Por nje qëndrim krejt tjetër ka mbajtur nënkryetari i grupit parlamentar Taulant Balla. Nje prej vërejtjeve te socialistit Blushi është dhe fakti se nje dite me pare ne mbledhjen e grupit parlamentar kryeministri Rama, nuk sqaroi asgje për lëvizjet ne kabinet e socialistet e morën vesh lajmin nga media.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *