Blogerja shqiptare, Vjosa Muriqi bëri të ditur pak ditë më parë se do të bëhet nënë për herë të tretë, ndërsa publikoi foto nga spitali.

 

Ndërkohë, ditën e sotme, përmes një tjetër postimi në Instagram, blogerja ka zbuluar gjininë dhe emrin e bebushit.

 

Muriqi ka treguar se është bërë sërish nënë e një vajze, e cila do të quhet Neyla.

 

“Neyla Muriqi. Menxi po pres me te pa tu rrit sebashku me motrat tua. Te prift e mbara bija ime, qofsh gjithmon me shendet dhe e rrethuar me dashuri. Lumturia per ty mos u ndalt asnjeher, shpirti vogel. U rritsh me tana te mirat e kesaj bote, kem me qen gjithmon me ty dhe me te perkrah ne rrugen tende të kesaj bote. Te duam aq shum, sa as fjal nuk ekzistojn me i pershkrua ndjenjat per ty ”, shkruan Vjosa.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *