Blero Muharremi, është një ndër këngëtarët që ndër vite ka tërhequr vëmendjen e publikut me projektet e herë pas hershme të sjella në vëmendje të tyre.

 

Këtë herë duket se këngëtari po punon projekte të reja muzikore,ku pjesë duket se do të jenë dhe bashkëpunime me disa nga emrat më të njohur të muzikës.

 

Së shpejti pritet që ai të bashkëpunojë me disa emra të njohur dhe të dashur për publikun, teksa lajmin e bëri të ditur përmes një postimi të publikuar në InstaStory.

 

41 vjeçari nga Mitrovica njofton se në vazhdim do të sjellë bashkëpunim me ikonën e muzikës shqipe, Sabri Fejzullahun, Leonora Jakupin, Kaltrina Selimin dhe me Burak Vehapin nga grupi FAMA.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.