Kemi pasur rastin ta shohim vite më parë teksa luan në filmin “True Justice 2” të Steven Seagal duke folur shqip, ndërsa së fundmi ajo ka treguar se ka nisur xhirimet dhe është bërë pjesë e një tjetër filmi ndërkombëtar.

 

 

Ajo ka publikuar një fotografi, në llogarinë personale në Instagram, ku shfaqet duke provuar veshjen për një nga skenat e klipit.

 

 

“Momente nga dhoma e kostumeve”, – shkruan Bleona në mbishkrimin e fotografisë, duke treguar edhe se detajet e këtij filmi do t’i bëjë të ditur së shpejti.

 

 

Ndërkohë për xhirimet e këtij filmi, ajo dhe i gjithë ekipi i filmit kanë udhëtuar nga Los Angeles-i për në Sofia të Bullgarisë.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.