Atmosfera në “Ferma VIP” u nxeh këtë mesditë.

Fermerët vendosën të lahen në pishinën që ata ndërtuan.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ferma VIP Albania (@fermavip.al)

Ata luajtën me njëri-tjetrin, ku dhe kërcyen me pije në dorë në pishinë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ferma VIP Albania (@fermavip.al)

Ishte ideja e vajzave që të kalonin mesditën në ujë, ku shpejt iu bashkuan edhe djemtë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ferma VIP Albania (@fermavip.al)

Ata kaluan një kohë të bukur dhe me batuta me njëri-tjetrin. /vizionplus.tv/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ferma VIP Albania (@fermavip.al)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *