Nje 71-vjecar gjeti vdekjen pak pasi ai ra tragjikisht nga nje ure ne Ballsh.

 

Shtetasi Bashkim Caushaj dyshohet se ka humbur ekuilibrin dhe ka rënë nga ura ne lagjen “5 Shkurti”.

 

 

Mallakastër/Informacion paraprak

Sot rreth orës 10:40, në lagjen “5 Shkurti”, Ballsh, dyshohet se ka humbur ekuilibrin dhe ka rënë nga ura, shtetasi B. C., 71 vjeç, i cili ka ndërruar jetë në spital.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *