Një 53-vjeçar ka rënë nga lartësia mëngjesin e kësaj të marte, teksa kryente punime në ballkonin e katit të tretë të një banese.

 

Bëhet fjalë për SH.D., i cili aktualisht ndodhet në spital, jashtë rrezikut për jetën.

 

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *