Një 46-vjeçar ka gjetur vdekjen ne Tirane.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 10:00, në rrugën “28 Nëntori”.

Dyshohet se Gjovalin Pepa aksidentalisht ka rënë nga lartësia ku ishte duke punuar dhe për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published.