Një e moshuar ka ndërruar jetë në Pogradec, pasi është rrëzuar nga kati i dytë i banesës së saj.

 

E moshuara me iniciale R.I 88 vjeç ka marrë dëmtime në kokë dhe trup, ndërsa policia njofton se ajo ndërroi jetë pasi mbërriti në spital.

 

“Mëngjesin e sotëm, në fshatin Nizhavec, Pogradec, është rrëzuar aksidentalisht nga kati i dytë i banesës së saj shtetasja R. I., 88 vjeçe, e cila si pasojë e dëmtimeve në kokë dhe në trup, ka ndërruar jetë pasi ka mbërritur në spitalin e Pogradecit”, njofton policia.

Leave a Reply

Your email address will not be published.