Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë të enjte në Pogradec, ku një 40 vjeçar ka humbur jetën si pasojë e rrëzimit nga një kabinë elekrike.

 

Sipas policisë ngjarja ka ndodhur në lagjen nr.5, Pogradec, ku P.M, rreth 40 vjeç, banues në Tiranë, dyshohet se aksidentalisht është rrëzuar nga një kabinë elekrike, ku ka qenë duke punuar dhe për pasojë ka gjetur vdekjen.

 

Ndërkohë policia po punon për zbardhjen e plotë të kësaj ngjarje të rëndë.

Leave a Reply

Your email address will not be published.