Nje person ka gjetur vdekjen ne Durres pasi ka rene ne kontakt me rrymen elektrike.

 

Ngjarja e rende ka ndodhur në afërsi të Stacionit të Trenit, tek një parkim.

 

Shtetasi B.I., 55 vjeç, banues në Durrës duke punuar ka rënë aksidentalisht në kontakt me rrymën elektrike dhe ka ndërruar jetë.

 

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *