Këngëtarja me famë botërore Beyonce, është bërë nënë e dy binjakëve Sir dhe Rumi.

 

Duket se ajo mori shumë peshë gjatë shtatzënisë, shtoi plot 99 kilogramë dhe dukej se trupi i saj nuk i përkiste. Ajo ka mbajtur një dietë të rreptë për 22 ditë, krejtësisht vegane.

Për të ulur peshën atë gjithashtu e kanë ndihmuar provat me orare të zgjatura të Choachellas që kanë zgjatur plot 4 muaj.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *