Kryeministri Rama e nisi ditën në rrjetet sociale duke postuar disa foto nga Kongresi i Partive Socialiste Europiane.

Gjate punimeve të Kongresit në Berlin ditën e shtune, Rama eshte takuar edhe me kancelarin Scholz, duke publikuar edhe foto me kreun e qeverise gjermane.

Rama shkruan se Kongresi i PSE mbyllet sot me fjalen e Scholz.

 

“MIRËMËNGJES 😊

dhe nga Berlini, ku sot në mesditë mbyllet me fjalimin e kancelarit Scholz, Kongresi i Socialistëve dhe Demokratëve Europianë, ju uroj një fundjavë të mbarë🙏”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *