Lidhja e tyre u përfol shumë në media, ata u ribashkuan pastaj nuk ishin më bashkë. por ç’po ndodh në të vërtetë? Modelja e njohur, Bella Hadid dhe The Weeknd mesa duket nuk po e harrojnë dot njeri-tjetrin. Kjo është dashuri e vërtetë

 

 

Çifti kanë qenë së bashku në disa festa të ndryshme dhe prej Coachella-s, The Weeknd dhe Bella kanë vendosur t’i japin njeri-tjetrit edhe një mundësi.

 

Burime pranë tyre dëshmojnë se çifti janë shumë të lidhur dhe duhen shumë. Gjërat nuk janë bërë ende serioze, por mesa duket ata po shijojnë kohën bahskë dhe nuk kanë më problem nëse thashethemet nisin sërish.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *