Dy bukuroshet  amerikane, Bella Hadid dhe modelja Emily Ratajkowski, janë vënë në qendër të vëmendjes pasi është postuar një foto tejet provokuese.

 

 

Ka qenë Bella, 20 vjeçare, që i ka kapur gjoksin modeles 25 vjeçare, teksa  kanë qenë duke u argëtuar në një jaht  gjatë qendrimit të tyre në Kanë.

 

 

Fotoja është postuar më pas nga Emily, shoqëruar me mbishkrimin: “Ajo më do”!

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *