Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku, ka dhënë një këshillë për të gjithë shoferët.

 

Në një status në rrjetet sociale, ku ka publikuar pamje nga rrethrrotullimi i TEG, Balluku këshillon shoferët të udhëtojnë të udhëtojnë të sigurt dhe me kujdes.

 

“Porta Lindore e Tiranës, tashmë ka një pamje të re dhe shumë më funksionale.

 

Udhëtoni të sigurt, udhëtoni me kujdes!

 

Të diel të mbarë”, shkruan ministrja.

 

Ndërkohë, kujtojmë se nga dje është hapur rrethrrotullimi i ri i TEG, një nga portat hyrëse dhe dalëse më të rëndësishme të kryeqytetit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *