Dijonisi dhe Mariana dhuruan momente gazmore para kamerës së bashku.

Fermeri i mësoi “mentores” si të pozoj si e “egër”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Vizion Plus (@vizionplustv)

Pas disa praktikave ajo ia doli mbanë, batutave të tyre iu bashkua edhe Renisi me Baby G.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ferma VIP Albania (@fermavip.al)

Së bashku ata kërcyen “Pop Smoke”, i cili është kthyer si një kërcim karakteristik i dyshes.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ferma VIP Albania (@fermavip.al)

Teksa po bënin shaka së bashku, Mariana gjithashtu iu sugjeroi Dijonisit dhe Renisit të kryejnë një bashkëpunim muzikor së bashku.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ferma VIP Albania (@fermavip.al)

Mbetet për t’u parë se cilët do të jenë planet e fermerëve pasi të dalin nga “Ferma VIP”. /vizionplus.tv/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ferma VIP Albania (@fermavip.al)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *