Jemi mësuar shpesh që Flori Mumajesi të na sjellë hite të cilat kanë mbetur gjatë në mendjet tona, por me sa duket sipas gjasave mund të kemi një bashkëpunim me Kljadi Harunin dhe Brunon.

Ka qënë vetë Flori ai i cili ka postuar një InstaStory në profilin e tij ku shfaqet në studion muzikore duke paralajmëruar  një projekt muzikor i ri.

Disa kohë më parë u mësua se në fakt treshja e ka finalizuar projektin më të ri si edhe videoklipin  i cili është xhiruar në peizazhet e bukura të bregdetit shqiptar. Kane qene fansat ata te cilet kane hedhur nje foto dhe shkruajne “Së Shpejti”.

Me sa duket, Three Dots kanë vendosur të na dhurojnë një tjetër hit verën e 2020-s dhe ne mezi po presim!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *