Policia e Tiranës arrestoi një 19 vjeçar nga Puka, pasi plagosi tre persona  ne zonën e Bathores ne Tirane. Ne pranga ra Emiljan Delija banues ne Puke, pasi ne afërsi te një karburanti ne Bathore, pas nje konflikti te çastit qëlloi me thike tre persona. Te plagosurit te moshave 31, 36 dhe 29 vjeç u dërguan ne Spitalin e Traumës, ndërkohe qe gjendja e tyre shëndetësore është e rende.

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *