Levante ka bërë mrekullinë dhe ka përmbysur 3 me 1, Barcelonën në një sfidë me plotë emocione.

 

Messi shënoi me penallti në minutën e 38 duke I dhënë avantazhin Barcelonës por jo tre pikët.

 

Me fillimin e pjesës së dytë, Campana në minutën e 62 barazoi shifrat ndërsa një minutë më vonë në të 63, Mayoral kaloi Levanten në avantazh.

 

Por minutat e këqia për Barcelonën vijuan pasi në të 68 Levante gjeti golin e tretë Radoja.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *