Një ndër çiftet më të pëlqyera në botë është konsideruar edhe Barack dhe Michelle Obama.

 

Ish-zonja e pare këtë të premte ka festuar 56-vjetorin e saj. Në një ditë speciale si kjo nuk ka munguar as urimi i partnerit të saj, i cili ka zgjedhur si gjithmonë t’i dedikojë fjalët më të ëmbla të dashurisë.

 

“Në çdo skenë, ti je ylli im. Gëzuar ditëlindjen zemër”, ka shkruar Barack krah fotove bardhezi ku shfaqet duke përqafuar bashkëshorten e tij.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *