Subscribe

Banorët e zonës së Shkozës në Tiranë kanë protestuar pasditen e kësaj të marte kundër vendimit për prishjen e shtëpive të tyre.

 

Gjatë protetsës ato kanë bllokuar rrugën dhe u kanë vënë flakën koshave të plehrave.

 

Të pranishëm në këtë tubim në mbështetje të banorëve ishin edhe deputetë të PD-së.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *