Këngëtarja Baby G në një bisedë me Xhesikën ka ngacmuar mes batutash Gledisin, i njohur si Buçko.

Baby G  tha se Buçko nuk e pëlqen më, por fermerja  do t’a bëj t’a pëlqej sërish. Xhesika Polo me batuta i tha se do dalësh në spektakël se si rikthimi i Buçkos formoi një katërkëndësh.

Ndërkohë Buçko, i cili është rikthyer në fermë si mentori i Ditea Berishës, i vëzhgonte dy fermeret nga larg, por nuk arriti të dëgjonte bisedën.

Gledis, pasi doli nga ferma, ka pranuar pëlqimin e tij për Baby G.

Pjesë nga biseda:

Baby G: Buçko nuk më pëlqen më mua, por unë do t’a bëj të më pëlqej sërish

Buçko: Ça thotë?

Xhesika: Çe do më?

Baby G: Pse jo

Xhesika: Për ego

Buçko: Ça jeni duke folur aman?

Xhesika: Aman se del në prime, Rikthimi i Buçkos bën një katërkëndësh. Mbas Albanos dhe Dijonisit rikthehet i pari, rikthehet Buçko. /vizionplus.tv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *