Baby është revoltuar ndaj Albanos dhe për faktin që ai e puthi disa herë.

Siç tha, ajo nuk e ka problem t’i shprehi ndjenjat apo të qëndrojnë të dy në një krevat, por nuk e kupton se përse ai duhej ta puthte.

Ndërsa Çiljeta i tha se ajo duhej të largohej nga krevati dhe të mos i jepte hapësirë.

“Unë kur e dua dikë e puth, nuk e kam tek puthja. Nuk është problem tek puthja, nuk është problemi pse jemi në krevat. Kanë qenë edhe më para në krevat një vajzë dhe një djal, nuk është aty. Nuk e kuptoj përse ai duhej të më puthte 500 herë”, tha Baby G. /vizionplus.tv/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ferma VIP Albania (@fermavip.al)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *