Një rast i dhunës në familje u godit këtë të diel nga Policia e Vlorës.

 

Babë e bir, 69 dhe 27 vjeç, pas një konflikti për motive të dobëta, kanë dhunuar njëri-tjetrin.

 

Pas ngjarjes, të dy ranë në pranga.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *