Zhduket pa lënë gjurmë një 16 vjeçare nga Tirana .

 

Denoncimi është bërë në polici nga babi i vajzës minorene.

 

Ai ka deklaruar se e bija, shtetasja me iniciale  E. K., është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më.

 

 “Më datë 16.08.2022, shtetasi I. K., 59 vjeç ka kallëzuar se është larguar nga banesa dhe nuk është kthyer më vajza e tij e mitur, shtetasja E. K., 16 vjeçe. Punohet për gjetjen e saj.Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme procedurale”, thuhet në njoftimin e Policisë.

Leave a Reply

Your email address will not be published.