Modelja Aurela Hoxha ka postuar në ‘Instagram’ një foto e cila duket se është bërë shkas për debat me një prej ndjekëseve të saj që e ka akuzuar për ‘photoshop’.

 

 

Demek je kaq e gjatë?? Shyqyr që keni photoshop e keni mundësi të shisni pak mend’- ka shkruar komentuesja.
Nuk ka kaluar shumë dhe Aurela i është përgjigjur ashpër ndjekëses së saj virtuale.

 

 

Hë pra me demek mi motër ca të bëjmë..se edhe në tv e në rrugë e kudo dal me ‘photoshop”. Edhe ti me ‘demek’ si e zgjuar, pushime të mbara e dashur’.-ka shkruar modelja.
Prej disa kohësh Hoxha është larguar nga Shqipëria për t’u vendosur në Spanjë, ku po punon për linjën e saj të rrobave të banjos.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *