Bjondja bukuroshe është bërë vërtetë përvëluese, në një pozë të denjë për Pamela Anderson-in! Aurela Hoxha e ka festuar Pashkën në një mënyrë krejtësisht të vetën. Ajo është veshur me atë që duket si një kostum banjoje i stilit Baywatch, që na kujton natyrisht Pamela Anderson në serialin e famshëm, për nga flokët bjonde të Aurelës dhe format e saj bombastike.

 

 

Ajo ka përdorur efektet e celularit për t’i dhuruar vetes veshë lepurushi, ndërkohë që ka uruar të gjithë ndjekësit e saj për Pashkë. Vetëm se Aurela nuk ishte një lepurush si gjithë të tjerët, pasi pavarësisht shprehjes së pafajshme në fytyrë, fotoja është vërtetë përvëluese duke nxjerr në pah hiret e lavdërueshme të saj.

 

 

Nëse këtë foto do ta dërgonte në audicionet për vajzat e Playboy, nuk kemi pikë dyshimi që do të fitonte.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *