Modelja shqiptare Aurela Hoxha që prej kohësh jeton midis Barcelonës dhe Shqipërisë ka sjellë diçka ndryshe në ‘look’ .

 

Këtë herë, ajo ka vendosur të kthehet plotësisht në bjonde dhe tani pothuajse nuk njihet fare.

 

Modelja ka publikuar një foto në ‘Instagram’, ku tregon linjat e saj trupore, por edhe pamjen e re, me një grim jo shumë të rënduar, por me buzë të kuqe.

 

Ky ndryshim i Aurelës është pritur shumë mirë nga fansat e saj, pasi nuk kanë hezituar të lënë komente pozitive në foto.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *