Festat e fundvitit kanë mbërritur dhe në shtëpinë e Tunës dhe të Patri, ku duket se më i lumturi nga të gjithë është i vogli Tian.

 

Familja është mënyra dhe ambjenti i duhur për të kaluar momentet më të bukura nga festat.

 

Duke qenë se të dy vijnë nga bota e artit, çifti i njohur kanë vendosur që edhe vogëlushi i tyre të mësojë diçka. Tuna ka publikuar në ‘Instagram’ një video në të cilën Patrisi i mëson Tianit melodinë e Krishlindjes në piano.

 

Vogëlushi duket shumë i fokusuar duke ndjekur me sy gishtat e të atit që i bien pianos dhe nuk ngurron që të provojë edhe vetë.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.