Subscribe

Një shqiptar ka rënë pre e një atentati këtë të martë në Greqi.

Siç raportojnë mediat greke, një makinë ka ndaluar para një karburanti dhe personat që ndodheshin brenda mjetit kanë hapur zjarr.

Për pasojë ka mbetur i vrarë pronari i biznesit, si dhe është plagosur një punonjës, të dy me origjinë shqiptare.

Më pas, automjeti i krimit është gjetur i djegur në rrugen Kifissos.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *