Pas 22 vitesh nën drejtimin e Arsen Venger, Arsenal ka prezantuar trajnerin e vet të ri Unai Emeri.

“ Jam vërtet I emocionuar. Arsenal është një klub I njohur dhe I dashur për mënyren sesi luan futboll, për tifozët e vet dhe për mënyren sesi menaxhohet klubi. Jam vërtet I lumtur për këtë mundësi që po më jepet”, u shpreh ish trajneri I Sevilles dhe PSG në fjalët e tij të para si trajner I topcinjve.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *