Policia e Durrësit arrestoi këtë të hënë një shofer 36-vjeçar.

Referuar njoftimit të policisë, ai po drejtonte makinën në gjendje të dehur dhe pa autorizimin e nevojshëm për të qarkulluar gjatë pandemisë.

I riu akuzohet për veprën penale “Drejtimi i mjetit në gjendje të dehur”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *