Policia greke arriti të vërë në pranga këtë të enjte një nga trafikantët më të rrezikshëm të drogës.

 

Duke ju referuar mediave greke, i arrestuari është nga Shqipëria dhe trafikonte kokainë e hashash drejt shtetit fqinj.

 

Pas një hetimi një-mujor, efektivët u futën në shtëpinë e shqiptarit në Voula dhe gjetën hashash, kokainë e pistoletë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *