Një hajdut u prangos nga Policia e Elbasanit këtë të hënë.

 

Shtetasi me inicialet N. F., 42 vjeç, akuzohet për dy grabitje të ndodhura gjatë ditëve të fundit në Elbasan.

 

Në ditë të ndryshme, ai dyshohet se u ka vjedhur shuma parash dy personave të ndryshëm.

 

Grabitjet 42-vjeçari i ka kryer në bashkëpunim me një person tjetër, për të cilin policia po punon për ta identifikuar dhe arrestuar.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *