Një i ri është proceduar penalisht nga policia pasi qarkullonte me armë sportive imituese.

 

I ndaluari është shtetasi K. N., 21 vjeç, banues në Lezhë, të cilit gjatë kontrollit të mjetit I është gjetur dhe sekuestruar një armë sportive imituese tip pistoletë.

 

Gjithashtu në kuadër të këtij operacioni I është gjetur dhe sekuestruar një krëhër dhe një fishek.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *