Dy persona u arrestuan nga Policia e Vlorës paraditen e kësaj të mërkure.

 

Në banesën e një 34-vjeçari, banues në Selenicë, efektivët gjetën një armë gjahu dhe 35 kapsolla detonatorë.

 

Kurse në shtëpinë e një 28-vjeçari, pas kontrollit të ushtruar, uniformat blu zbuluan kanabis të ndarë në doza gati për shitje.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *