Stilisti I njohur Ardi Asllani ishte I ftuar kete te hene në emisionin “7 pa 5” në Vizion Plus, ku foli për tendencat e fundit të modës, që do të jenë të pranishme në sezonin vjeshtë-dimër.
Këtë sezon Ardi ju sugjeron ngjyrat, ku mbizotëron e kuqja në veshje dhe në aksesor të ndryshëm, jo vetëm për mbrëmjet por edhe edhe në përditshmëri.

Ndërkaq ju sugjeron të mos përdorni pikat dhe vijat këtë sezon pasi nuk është sezoni I tyre dhe të provoni syzet ose minimaliste ose shumë të cuditshme.

Mbi të gjitha ju sugjeron që gjatë përiudhës së dimrit të përdorni detajet, pra aksesorë të ndryshëm të cuditshëm.

Ardi Asllani shprehet se e zeza vazhdon të jetë in si cdo sezon tjetër, sidomos në palltot.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *