Anxhelina, vajza e vogël e Arbërie Hadërgjonaj, po jeton prej disa kohësh në Amerikë. Nëna e saj, ka deklaruar më herët se ajo është duke u përgatitur për të tentuar të depërtojë  në tregun e muzikës ndërkombëtare, e cila sigurisht është shumë ë vështirë, por jo e pamundur.

Këtë herë nuk bëhët fjalë për projekt muzikor, por për një udhëtim të Anxhëlinës së bashku me motrën e saj të madhe dhe miq të tyre, në Amsterdam. Në një postim të fundit në instagram, Anxhelina shihet duke tymosur një cigare. Në foton e publikuar ajo shkruan: “Being a tourist in Amsterdam”. Sigurisht, që nëse shkon në Amsterdam, nuk mund të kuptohet nëse nuk e tymos një cigare “të ndaluar”. Madje madje është gjëja e parë e cila duhet bërë dhe mesa duket, Anxhelina e ka kryer më së miri këtë “ritual”, për tu quajtur një turiste e denjë në Amsterdam.

Dyshojmë, që cigarja të jetë më marihuanë, nga forma e saj. Më herët, sërish në instagram, këngëtarja ka publikuar një foto në momentin kur ka blerë  paketën më cigare.

anxhelina hatergjonaj

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *