Vajza e çilter e ekranit Anjeza Maja, prej pak kohesh pjese e ERTV, ka nje keshille miqesore per te gjithe te rinjte qe jane pjese e ekranit.

Sipas saj trendi që shohim në ekran vajzat “cool” nuk mjafton dhe se për të qenë pjesë e medias duhet shumë më shumë.

“Tani po shohim shume shpesh prurje te reja, te rinj ikin vijne mjafton te jene pak stil pak “cool”, ashtu sic i perzgjedhim ne te kene nje stil ne veshje. Televizioni te do ta njohesh mire ate fushe se si do qe te jesh. Ti duhet te njohesh mire prapaskenat, duhet te jesh pak gazetar, duhet te njohesh aktualitetin, duhet te njohesh politiken edhe nese bene nje emision showbizi ti duhet te dish se cfare ndodh” – është shprehur Anjeza.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *