Angela Martini është një ndër modelet më seksi që ne kemi patur ndonjëherë në industrinë e modelingut. Ajo kohët e fundit ka kurorëzuar dashurinë e saj në martes me miliarderin rumun, Dragos Savulescu. Modelen simpatike nuk e kemi parë më të angazhuar në modeling, por për këtë tërheqje nga modelingu paska një arsye shumë intersante.

 

Angela Martini mesa duket ka hequr dorë përfundimisht nga modelingu, për t’ju përkushtuar plotësisht pasionit tjetër që ajo ka. Ajo ka treguar që është një shkrimtare shumë e talentuar dhe për momentin po shkruan libirn e saj të dytë. Që është një shkrimtare e talentuar nuk e themi vetëm ne, por kështu e kanë konsideruar edhe revistat e huaja të cilat kanë shkruar për modelen shqiptare.

 

Kanë qenë “Thriveglobal.com” dhe “Authority Magazine” që kanë realizuar intervistë me Angela Martinin dhe e kanë pyetur për pasionin e saj për të shkruar. Në intervistë ajo ka treguar që momentalisht po shkruan libirin e dytë që në fokus ka marrëdhëniet njerëzore.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *