Anëtarët e familjes mbretërore kanë mëbrritur në kishë për të kryer homazhet e fundit për ndarjen nga jeta të Mbretëreshës Elizabeth II.

 

Camilla, bashkëshortja e Mbretit dhe Katerina, Princesha e Uellsit kanë mbërritur së bashku në Kishën e Westminster.

 

Pavarësisht moshës së vogël Princesh Kate ka marrë me vete edhe dy fëmijët e saj Princin George dhe Princeshën Charlotte.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *