Teksa në stadiumin “Air Albania” po luhet ndeshja Shqipëri-Angli, kryedemokrati Lulzim Basha mori dhuratë një bluzë kuqezi.

 

Dhuratën për të e bëri kandidati për deputet i PD, Andi Lila, ndërsa shihte bashkë me Bashën ndeshjen.

 

“Gjëja e parë që dua të them përpara ndeshjes është se lutemi për fitore dhe sido të jetë më 25 prill do të fitojë sporti shqiptar”, tha Lulzim Basha.

 

Bluza mban numrin nëntë, i cili është edhe numri i PD në zgjedhjet e 25 prillit.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *