Atletico Madrid ka mposhtur me rezultatin e ngushtë 1 me 0 Bayern Leverkusen.

 

Morata në minutën e 78 arriti të godiste me kokë saktë dhe ti jepte golin e fitores Atleticos.

 

Një fitore që e çon Atleticion në kuotën e 7 pikëve në Grupin D.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *