Bukuroshja shqiptare Almeda Abazi dhe aktori i famshëm turk Tolgahan Sayisman janë bërë prindër së fundmi.

Fotot e tyre me djalin janë ndër më të preferuarat në Instagram, por kjo e fundit na la disi pa fjalë.

Tolga ka marr djalin e tij në një ndeshje boksi dhe është futur me të në krahë brenda në ring.

Në mbishkrimine tij ai thotë:

“Efehan Kampioni! Në jemi kampion dhe do të luftojmë deri në fund”…

 

 

View this post on Instagram

 

“Küçük Şampiyon Efehan” ?We are the champions, my friends And we’ll keep on fighting ’til the end?

A post shared by Tolgahan Sayışman (@tsayisman) on

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *