Një alarm për bombë ka vënë në lëvizje policinë e Kosovës, e cila ka rrethuar zyrat e administratës së pensioneve në Prishtinë. Uniformat blu evakuuan punonjësit menjëherë pasi u sinjalizuan për një mjet të dyshuar se ka lëndë shpërthyere. Ne vendngjarje kane mbërritur dhe forcat xheniere. Zyrat e administratës se pensioneve ndodhen ne oborrin e ish-pallatit te shtypit dhe shfrytëzohet nga qeveria e Kosovës për disa dikastere.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.