Një telefonatë anonime ka ngritur në këmbë policinë e Vlorës.

 

Telefonata raportoi në sallën operative për të shtëna me armë dhe një person të plagosur, në vendin e quajtur ‘Bishti i kalldrëmit’.

 

Menjëherë pas njoftimit, forcat e policisë kanë mbërritur në vendin e ngjarjes por nuk kanë gjetur asgjë.

 

Gjithashtu bëhet me dije se në Spitalin e Vlorës nuk ka mbërritur për ndihmë mjekësore asnjë person i lënduar me armë zjarri.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *